top of page

Szkolenia RODO w FIRMIE

W temacie ochrona danych osobowych szkolenie dla pracowników jest niezbędne dla prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania firmy. Wszelkie formalne i techniczne rozwiązania, które zostaną wprowadzone mogą być nieskuteczne, jeśli nie będzie stało za nimi świadome i odpowiedzialne działanie pracowników.

publiczność Klaskanie

Szkolenia z trenerem

Czas trwania: ok. 2,5 godziny 

Tradycyjna forma szkoleń w dogodnym terminie w siedzibie Państwa firmy. Temat ochrony danych osobowych z elementami cyberbezpieczeństwa. Ciekawe przykłady i możliwość zadawania pytań.  

Certyfikat ukończenia szkolenia.

Korepetycje online

Webinaria

Czas trwania: ok. 2,5 godziny

Nowoczesna forma szkoleń, wygodna i bezpieczna - szczególnie w czasie pandemii. Ochrona danych osobowych lub cyberbezpieczeństwo w firmie. Ciekawe przykłady i możliwość zadawania pytań.
 

Certyfikat ukończenia szkolenia.

Samouczek online

Filmy szkoleniowe

Czas trwania: ok. 40 minut

Wygodna forma szkoleń. Dostęp do szkolenia w każdym czasie i miejscu z dostępem do internetu.
Temat ochrony danych osobowych z elementami cyberbezpieczeństwa w firmie.

 

Certyfikat ukończenia szkolenia.

Zapoznaj się z naszym filmem szkoleniowym "Ochrona Danych Osobowych z elementami cyberbezpieczeństwa - szkolenie dla firm"

 

ZNAJDUJEMY SIĘ W REJESTRZE

FIRM SZKOLENIOWYCH.
WYSTAWIAMY NIEZBĘDNE CERTYFIKATY

 

Celem szkolenia z ODO jest uświadomienie pracownikom, jak istotna jest ich rola w ochronie danych osobowych, począwszy od stanowisk kierowniczych, aż po osoby zajmujące się sprzątaniem. Jedynie świadome działania wszystkich pracowników oraz prawidłowe wykorzystanie narzędzi służących zabezpieczeniu danych osobowych, zapewni bezpieczeństwo zarówno elektronicznych, jak i papierowych wersji dokumentów.

 

Prosimy o kontakt:
61 30 70 750 lub kontakt@rodogrupa.pl

Czekamy na Twoją FIRMĘ!

bottom of page